OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Esence obsažené v řadě Pura Armonia

Pura Armonia

BOROVICE LESNÍ - Bachova esence

Odložení tíhy výčitek a špatného svědomí přináší do života obrovskou energii. V pozitivním stavu jednají typy Borovice realisticky a se zdravým úsudkem. Váží si sami sebe, znají svou hodnotu, svou výjimečnost a z této pozice mají vždy respekt k hodnotám jiných lidí.

Pocit viny, neustále omluvy a trápení se sebevýčitkami dělá lidi závislými na jejich okolí, na názorech, posudcích a hodnocení jiných.

Tato esence pomáhá zbavit se pocitu viny a otevřít se lásce.

PLAMÉNEK PLOTNÍ (Bílá lesní réva) - Bachova esence

Tato esence nabývá zdravého vztahu k denní realitě. Učí nás rozeznávat problémy tam, kde opravdu jsou, a tvůrčím idealismem je i kreativně řešit.

Esence plamének má schopnost navracet naší pozornost a vědomí do přítomného stavu. Otevírá tvůrčí sílu a pomáhá realizovat vlastní potřeby.

SPORÝŠ LÉKAŘSKÝ - Bachova esence

Esence sporýš pomáhá docílit rovnováhy v emocích. Mít nové ideje je samozřejmě pozitivní věcí a kreativní přístup k životu, kde mají nové postupy, nové myšlenky a nové pohledy na dění své místo, je vždy vítán. Pokud tomu ale někdo propadne natolik, že se v nových myšlenkách ztrácí jeho osobní rovnováha a nadhled a pro jiné lidi začne být přítěží, je důležité se zastavit.

Sporýš pomáhá projít procesem sebedotazování, procesem, ve kterém můžeme odhalit svou autentičnost.

Tato esence je mostem vedoucím od idealismu k realismu.

ZIMOLEZ KOZÍ LIST - Bachova esence

Tato esence je mostem mezi minulostí a přítomností, ze kterého můžeme pozorovat proud vlastního života.

,,Retro styl‘‘ se v různých dobách, jednou více, jindy méně, těší oblibě. Pokud jeho vyznavači umějí vhodně propojit minulost s přítomností, najít mezi nimi rovnováhu a žít silou současnosti, může být právě tento moment příkladem toho, že život a čas jsou skutečně pohyb, rytmus a plynutí.

Esence zimolez pomáhá všem, kteří se neumějí odpoutat od minulosti a otevřít se přítomnosti.

DUB LETNÍ - Bachova esence

Esence dub se může vázat jak k povahové vlastnosti, kde se její užívání vyžaduje delší dobu, tak i k momentálním okolnostem. Pokud má někdo pocit, že se už nějakou dobu pohybuje ,,v jednom kole‘‘ a dochází mu sílu, je použití této esence vhodní. Navrací ztracenou sílu a pomůže podívat se na problém s nadhledem.

Esence dub vnáší radost a spontánnost do zaběhnutých kolejí.

JABLOŇ LESNÍ -  Bachova esence

Tato esence pomáhá všem puntičkářům, detailistům a otrokům čistoty podívat se na život s nadhledem a z perspektivy celku. Je mostem mezi uvězněním ve vlastní představě o pořádku a skutečným, tvůrčím způsobem jeho udržování.

Vnáší jasnot do ustrnulých představ.

Pomáhá udržet zdravou čistu – a to ve všech směrech. Na jedné straně odstraňuje pocity morální nečistoty a obavy z vlastního ,,morálního úpadku‘‘, na straně druhé funguje jako skvělý prostředek na pročištění krve. 

RŮŽE ŠÍPKOVÁ - Bachova esence

Esence Šípková růže pomáhá vrátit se z apatie zpátky do půdního stavu vitality, životné radosti a spontánnosti. Lidé tohoto typu jsou v pozitivním stavu flexibilní a umějí nakládat se všemi stránkami života.

Pro dlouhodobě nemocné pomáhá esence vzbudit zájem o svou léčbu. Zároveň pomáhá udržet si a rozvíjet své pozitivní stránky a sílu osobnosti, nepoddávat se osudu, ale být spolutvůrcem každého nového dne.

Tato esence je vhodná i v rekonvalescenci po dlouhé nemoci.

  Produkty obsahující tyto esence si lze zakoupit v našem eshopu – řada Pura Armonia.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.