OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Esence obsažené v řadě Adorami

ZLATO - Aljašská esence

Adorami

Aljašské květové esence pocházejí z nádherné a velmi inspirující odlehlé vesnice nacházející se na severním břehu jezera Minchumina s impozantním výhledem na Denali, nejvyšší horu severoamerického kontinentu. Je to ráj divokých květin

Inspirace pro přípravu esencí na Aljašce začala vědomím vibrační čistoty této země. Říše rostlin a elementů jsou zde jsou stále neporušené, zdravé a bujné, protože povětšinou nebyly nikdy ovlivněny lidskou činností.

Všechny formy života se musely speciálně přizpůsobit, aby zajistily svou šanci na přežití v extrémním podnebí, které se vyznačuje neustálým pohybem a změnou. Tyto vlastnosti ztělesňují aljašské esence.

Elixíry drahých kamenů

Říše minerálů nám napomáhá s úplným ukotvením a představuje změny vědomí, které jsou katalyzovány pomocí květových esencí. Tak, jako skály a půda této planety poskytují strukturu a stabilitu pro růst rostlinné říše, elixíry drahých kamenů stabilizují a restrukturalizují naše energetické systémy tak, aby naše fyzická těla dokázala udržet rovnováhu, když vědomí uvnitř nás roste a rozšiřuje se.

Esence Zlato pomáhá nám dosáhnout a vyjádřit nejvyšší aspekty naší osobní identity; přináší sílu a rovnováhu do třetí čakry; pomáhá nám proniknout do naší vnitřní pravdy, radosti a moudrosti jako zdrojů naší tvůrčí síly.

RÉVA VINNÁ - Bachovy esence

Vinná réva je pro lidi sebevědomé, vlivné, vhodná pro vůdce a vládce. Dokonale znající své záměry a bez rozpaků rozhodují a berou zodpovědnost za sebe i za druhé. Jsou ctižádostiví a odhodlaní, dovedou se s jistotou vypořádat se životními problémy. 
 

SVEŘEP VĚTEVNATÝ - Bachovy esence

Tento květ je pro ty, kteří dospěli k životní křižovatce a nevědí, kterou cestou jít. Chtějí dělat něco užitečného, co je uspokojí, ale nejsou si jistí, kterým směrem by měli zaměřit svou energii. Zkusili více zaměstnání a způsobů života, ale stále nejsou spokojení.

Himalájské podpůrné esence

„NOHAMA NA ZEMI“ - Himalásjká podpůrná esence

,,Nohami na zemi" je kombinace esencí z květu Leycestérie krásné a Calanthe tricarinata. Posilují sexuální a životní energii. Pomáhá při nízkém libidu, zraněné sexualitě, úzkosti ohledně materiální existence, neuzemněnosti, jemných nebo skrytých obavách, stresu, netečnosti a nedostatku elánu.

Himalájské květové podpůrné esence je název celého sortimentu, který zahrnuje Himalájské květy, Květy světa, Esence Gulaga, Esence tasmánské divočiny a další. Jsou to vibrační léčebné prostředky. Nazývají se “květovými” esencemi, ačkoli některé produkty ze sortimentu jsou získány z hub, křemene a černého turmalínu.

ŠAMPAŇSKÉ - Himalásjká podpůrná esence

Tato květina pochází z údolí Parvati v indických Himalájích. Parvati byla milovaná a tantrická choť boha Šivy. Je to krásná metafora k popisu energií těchto esencí a země, ze které pocházejí: vášnivé zkoumání pravdy prostřednictvím tohoto těla, transformující všechny vnímané překážky a výzvy do lásky a uvědomění.

BOHYNĚ - Himalásjká podpůrná esence

Roste v Indii a Číně. Posiluje bohyni, moudrou ženu. Vzývá krásu, půvab, vnímavost, trpělivost, lásku a ženskou sílu. Energie Měsíce/Venuše.

SEXUÁLNÍ HARMONIE -  Eesence „pouštní alchymie“

Tato formule nám pomáhá najít bezstarostnou rovnováhu a harmonii pro sexuální kreativitu. Je to esence, která nám pomáhá být zodpovědný za naši sexuální energii. Můžeme prožít citlivé uvědomění si našeho partnera i pochopení a řešení vzorců sexuálních závislostí.

Produkty obsahující tyto esence si lze zakoupit v našem eshopu – řada Adorami.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.