OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Esence obsažené v řadě Gioia Autentica

Gioia Autentica

HLODÁŠ EVROPSKÝ - Bachova esence

Hlodáš pomáhá všem, kteří trpí beznadějí a nevidí už žádnou možnost, pochopit, že všechno v životě je pomíjivé a všechno se mění.

Pomáhá vidět v nové perspektivě a neztrácet i to poslední, co člověk v životě má – naději, protože na té se po malých kouscích může vystavět další život. Víra a naděje jsou stavebními kameny života.

Hlodáš evropský dodává sílu přijmout skutečnost, že ačkoli já osobně momentálně žádné řešení nevidím a situace se mi jeví jako naprosto bezvýchodná, někde se určitě nějaké řešení ukáže. Hlodáš dokáže do situace vnést novou dynamiku.

Tato esence je esencí naděje a potvrzením přírodního zákona, že po každém dešti zase vyjde slunce.

ZEMĚŽLUČ LÉKAŘSKÁ - Bachova esence

Zeměžluč pomáhá pochopit vlastní emocionální stav a otevřít se změnám. Pomáhá podívat se na sebe jiným pohledem a uvědomit si, co jsou moje potřeby a co jsou požadavky okolí. Esence pro mnoho lidí může působit jak opravdové povzbuzení, kdy si uvědomí: Nemusím sloužit všem, můžu lidem pomáhat, pokud to příliš nezatíží mě. Esence dodá sílu stát za vlastními potřebami. Projevit empatii je důležité, ale není naším úkolem převzít na sebe bolest druhého.

Naším úkolem není řešit problémy jiných lidí, ale pomoci jim, aby se zbavili bolesti a utrpení, a to tím, že sami v sobě zachováme radost, rozvahu a sebejistotu.

Pomáhá navrátit ztracenou individualitu.

MODŘÍN OPADAVÝ - Bachova esence

Tato esence dodává ztracenou víru ve vlastní síly a schopnosti. S touto vírou je pak člověk schopen přijímat nové úkoly, realizovat své vize a touhy a postavit se i k možným problémům jasně a bez pochyb čelem.

Sílu vnitřní sebedůvěry můžeme ukázkově pozorovat na různých sportovních zápasech, mezi rivaly, kde častokrát nezvítězí ten, kdo má lepší fyzickou výdrž nebo taktiku, nýbrž ten, kdo je schopen tlak a napětí hry psychicky ustát.

OLIVA - Bachova esence

Esence Oliva pomáhá udržet rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Pomáhá rozložit správně své síly a rovnoměrně nakládat se svou životní energií.

Oliva také výborně pomáhá ženám po porodu dostat se zpátky k vlastní síle, a tím i k vnitřnímu klidu a harmonii. Obnovuje fyzickou sílu a dodává energii na zvládání nového životního úkolu.

Tato esence dokáže zregenerovat a zvitalizovat naší fyzickou sílu a je vhodná všude, kde se cítíme unavení a vyčerpaní.

Esence Oliva je energetickým náboj pro stavy únavy a vyčerpání.

HOŘČICE POLNÍ - Bachova esence

Špatná nálada, zádumčivost nebo melancholie mohou vyplavat na povrch, ale pokud je v pravou chvíli umíme rozeznat a podívat se na ně, zjistíme, že naší podstatou je radost, stabilita a vnitřní vyrovnanost.

Esence Hořčice polní pomáhá uvědomit si tuto životní pravdu a ve chvíli zaváhání nebo pochyb, obyčejně způsobených vnějšími okolnostmi, nás navrací zpátky k naší podstatě a přirozenosti.

Tato esence navrací do duše zapomenutou radost a vyrovnanost.

HABR OBECNÝ -  Bachova esence

Esence Habr dodává sužovaným lidem potřebnou energii a osvěží zaběhlou rutinu. Zároveň pomůže získat i nadhled a porozumění, že právě tak jako energii vydáváme, musíme jí i získávat. A nejlepší zdrojem pro získání energie je všechno to, co děláme s radostí a vnitřní vášní. Vitální lidé jsou vždy pro své okolí přitažliví – jsou příkladem životní radosti a naplnění.

Habr povzbuzuje vitalitu a pomáhá správně rozložit síly mezi prací a odpočinkem.

KAŠTAN BÍLÝ - Bachova esence

Esence kaštan pomáhá všem, kteří se neumějí osvobodit od neustálého pronásledování myšlenkami, kteří nejsou schopni najít vnitřní klid, protože jejich stále přemýšlení je připoutává k nějakému problému. Navrací vyrovnanost a klid ve kterém se mohou zrodit kreativní a inspirující myšlenky pro život.

Tato esence vede myšlenky jasným kreativním směrem.

Produkty obsahující tyto esence si lze zakoupit v našem eshopu – řada Gioia Autentica.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.